Szkolenie kierujemy wyłącznie do doświadczonych stażem i praktyką Kupców, Handlowców stacjonarnych, Pracowników działów zakupów, oraz Kadry zarządzającej – odpowiedzialnych za obsługę zakupową i negocjacje z producentami oraz dystrybutorami produktów elektrycznych, elektrotechnicznych oraz oświetleniowych.
Zależy Ci na wysokich kompetencjach pracowników zaangażowanych w negocjacje pomiędzy importerami i producentami wyrobów elektrycznych, elektroinstalacyjnych oraz oświetleniowych?
Chcesz, aby Twoja grupa delegowanych na szkolenie pracowników uczestniczyła w projekcie szkoleniowym, w którym zamiast tzw. trenerów będą eksperci, którzy „zjedli zęby” na wyzwaniach oraz problematyce Twojej branży – mając najwyższą świadomość zarządzania procesem zakupowym zarówno po stronie producenta, czy importera, grup zakupowych, czy sieci sprzedaży Twojej branży?
Masz świadomość wysokiej efektywności działań pracowników realizujących zadania negocjacyjne pomiędzy dostawcami, jak i tego, iż Twoi partnerzy (dostawcy) również doskonalą swój warsztat umiejętności negocjacyjnych, co powoduje potrzebę inwestycji we wzmacnianie umiejętności Twoich kupców, aby utrzymać równowagę kompetencyjną pomiędzy stronami rozmów?
Zależy Ci, aby na bazie wysokich umiejętności poznać narzędzia negocjacyjne, z których korzystają elitarne korporacje, celem zwiększenia efektywności prowadzonych rozmów z zachowaniem poziomu relacyjności adekwatnego do dalszej, długotrwałej współpracy z przedstawicielami producentów,
czy dystrybutorów naszej branży?
Posiadasz wysoki poziom przekonania, iż jedynie uczestnicząc w symulacjach procesu negocjacji unikniesz zachowań rutynowych, które mogą występować z racji stażu i realizowanych obowiązków stanowiskowych, wykonywanych przez Ciebie (lub zespół), a które mogą być zdiagnozowane wyłącznie podczas uczestnictwa w procesie symulacji zakupowej pod okiem ekspertów?
Szukasz weryfikacji kompetencji zakupowych pracowników pod okiem międzynarodowych negocjatorów z innych branż, ponieważ – mimo obawy zmierzenia się z elitą negocjacyjną – masz chęć sprawdzenia się i otrzymania konstruktywnej informacji zwrotnej od mistrzów tej profesji w Polsce?
Zastanawiasz się jaki jest powód, iż – mimo wysokich kompetencji negocjacyjnych Twojego zespołu – podmioty, z którymi współpracujesz potrafią innym podmiotom zakupowym udzielić „lepszych” warunków?
Chcesz poznać jakimi kompetencjami odznaczają się kupcy i negocjatorzy innych branż (np.: budowlana, spożywcza, motoryzacyjna, finansowa), a które mógłbyś z powodzeniem implikować do Twojego podmiotu, celem wzmocnienia umiejętności negocjacyjnych Twoich pracowników?
Chcesz pod okiem ekspertów poznać własne lub pracowników tzw. mocne strony negocjatora, na które warto stawiać w procesie negocjacji (lub pojedynczych rozmowach zakupowych) oraz te obszary, które wymagają niezbędnego wzmocnienia lub korekty, a zazwyczaj są „furtką” drugiej strony do realizacji jej potrzeb, czy osiągania jednostkowych celów bez świadomości kupca?
Wiesz, że wyłącznie nagrany, wspólnie przeanalizowany i omówiony przez ekspertów proces symulacji realnych negocjacji pozwoli na diagnozę poprawnie przygotowanego procesu, jego przeprowadzenie oraz stosowanie adekwatnych modeli lub technik na każdym z etapów?
Zależy Tobie, aby uczestniczyć w symulacjach, których tematyką będzie występowanie i radzenie sobie z sytuacjami trudnymi, tak abyś otrzymał przegląd mocnych stron kupców oraz popełnianych przez nich błędów w sytuacjach stresowych (obszarów do korekty lub zmiany), o których kupiec zazwyczaj nie wie, dopóty nie weźmie udziału w symulacjach nagranych na nośniki wideo?
Dobrze wiesz, że diagnoza błędów oraz i ich korekta na sali szkoleniowej podczas realizowanych symulacji pozwala na wzrost kompetencji oraz niedopuszczanie do ich powielania podczas rozmów handlowych, renegocjacji umów, czy corocznego negocjowania warunków handlowych, co realnie wpływa na wzrost rentowności realizowanych przez grupę zadań?
Masz świadomość, że samo doświadczenie, czy staż pracy nie jest wyznacznikiem negocjacyjnego mistrzostwa, a wyłącznie połączenie ich z treningiem umiejętności (udział w symulacjach, pod okiem ekspertów, które prowadzone są w bezpiecznych warunkach – na tzw. „poligonie szkoleniowym”) ma diametralny wpływ na praktyczne wzmocnienie kompetencji Twoich, czy Twojego zespołu?





